hemingway

bar

coffee, rum

tropical cocktails

Nitra bar

nočný život

miešané nápoje

najlepši bar v meste

Novinky Novinky (Zobraziť najnovšie)

Hemingway bar je späť

Hemingway bar je späť, po cca 2 rokoch sme sa rozhodli pre vrátenie pôvodného názvu Hemingway bar, uplynuli dôvody mena Ernesto a vraciame sa späť k tomu, na čom 5 rokov pracujeme. Sme držitelia licencie Hemingway, ktorú každoročne obnovujeme u dedičov Ernesta Hemingway-a v New York.  Hlavný dôvod zmeny na ernesto, bola nevyhovujúca zmluva s dodávateľmi a dokázať, že na názve nezáleží. Sme späť Hemingway bar!

Pridané 10.02.2015

Každú nedeľu zatvorené

Vážení návštevníci, od dnešného dňa bude Váš Ernesto Hemingway bar každú nedeľu zatvorený. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na Vás v iné dni. Váš tím Hemingway.

Pridané 23.04.2013

Pripravujeme pre vás

Vážení zákazníci,   po dohode s dedičmi Ernesta Hemingwaya o dodaní podkladov pre rekonštrukciu baru, pripravujeme malú galériu Ernesta Hemingwaya aj vzhľadom na to, že sme jediní držitelia licencie Hemingway na Slovenku.   Ako už bolo spomenuté, na galériu by sa mala postupne premeniť jedna z miestností v našom bare. Veríme, že Vám táto zmena priblíži život legendárneho spisovateľa a uvedie vás tým do skutočnej atmosféry života na Kube.

Pridané 27.08.2012

Hemingway bar, po novom Ernesto bar

Vážení zákazníci,   určite ste zaregistrovali zmenu názvu Vášho oblúbeného baru a mnohí sa pýtate prečo? K zmene názvu, aj keď ja hovorím o úprave názvu nie zmene, pretože celý názov baru znie Ernesto Hemingway bar, nás viedlo hneď niekoľko dôvodov. Jeden a ten najhlavnejší je, že sme rozšírili ponuku rumov a iných destilátov a dnes u nás na bare nájdete viac ako 240 destilátov.   Druhý, ktorý ...

Pridané 27.08.2012